Next Patria yabancı uyruklu çalışanların en kolay şekilde Türkiye'ye yerleşmeleri için çalışma ve oturma izinleri, yeni ortamlarına uyumları ve ev bulma konularında işveren şirket ve şahıslara destek sağlar. Yıllara dayalı tecrübesi, çok dilli ekibi ve kusursuz referansları ile, Next Patria Türkiye'de yabancı çalıştırma konusunda en iyi iş ortağınızdır.

 

Şirketinize yeni katılacak olan yabancı uyruklu çalışanların çalışma ve oturma izinleri için işlemleri tamamlamak karmaşık ve zaman alıcı olabilir. Aynı zamanda, bu işlemlerin tamamlanması da Türkiye'deki yerel yasalara uyulması açısından büyük önem taşımaktadır ve aykırı davranışlar sonucunda çalışan sınır-dışı edilebilir ve hem çalışan hem de işveren ciddi yaptırımlarla karşılaşabilir.

Next Patria sizlere bu konularla alakalı profesyonel hizmet ve destek veren bir danışmanlık firmasıdır. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sizlere izlenmesi gereken adımlar konusunda destek sağlar, çalışanlarınızın çalışma ve oturma izinlerinin başvurularını eksiksiz şekilde gerçekleştirir ve takibini sağlar, ve devamında da hem çalışanlarınızın yeni yaşamlarına hızlı şekilde uyum sağlamalarını, hem de yenileme süreçlerinin takibinde sizelere hizmet veririz. Bu hizmetlere paralel olarak, çalışanların refakatçıları (aile, vb.) için de aynı hizmetleri verebiliriz.