Outsource etmenin şirketinize sağlayacağı faydalar nelerdir?
Çalışan giderlerinizi azaltıp bu kaynakları şirket içinde farklı alanlarda değerlendirebilirsiniz. Outsource sayesinde dosya hazırlama süreçlerini hızlandırabilir ve kısa sürede aksiyon alabilirsiniz. Ruhsatlandırma departmanı çalışanlarınızı firmanız adına daha kritik öneme sahip projelere yönlendirme imkanı bulabilirsiniz.

Neden Saylon?
Firmamız içerisinde, alanında uzman 2 Eczacı ve 1 Veteriner Hekimden oluşan ruhsat ekibi bulunmaktadır. Yıl içinde çok sayıda başvuru, varyasyon ve çeşitli ruhsat süreçlerini yöneten ekibimiz, sahip olduğu bilgi ve tecrübeleri sürekli iletişim halinde kalarak sizlerle paylaşmakta ve başvuru sürecinizin sorunsuz bir şekilde tamamlandığından emin olmaktadır.

Gerekli ön incelemeleri yapmasının ardından sizlere teslim tarihi sunan ekibimiz, ileriye yönelik plan yaparken sıkıntı yaşamamanızı sağlamaktadır. 2002 yılından bu yana çok sayıda ilaç firmasına çeviri hizmeti sunmakta olan firmamız, ilaç firmalarıyla son derece kuvvetli bir iş birliği içerisinde olup bu firmaların çalışma prensipleri, istek ve beklentileri konusunda ciddi bir bilgi birikimi ve tecrübeye sahiptir. Firmamız içerisinde tam zamanlı olarak çalışan ve eczacılık terminolojisine hakim 10’dan fazla çevirmenimiz sayesinde, ruhsat dosyası hazırlık sürecinin tüm aşamaları hızlı bir şekilde tamamlanabilmektedir.

Tüm bunlara ek olarak firmamızın ISO-9001 sertifikalı olması, sahip olduğu kalite ve standartları belgelemektedir.